آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.


تعدادی از شرکتهای خصوصی ارائه کننده خدمات به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارند به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود از بین متقاضیان مردواجد شرایط برای بکارگیری در مشاغل لکوموتیورانی، متصدی ترافیک و سوزنبانی از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه علمی و معاینات روان سنجی و پزشکی که بوسیله مجریان متخصص اجرا خواهد گردید، تعدادی را انتخاب و جذب نمایند.

بدین وسیله از کلیه علاقمندان واجد شرایط تصریح شده در این دفترچه دعوت بعمل می آید تا ضمن مطالعه کامل مفاد این دفترچه نسبت به ثبت نام از طریق وبگاه مورد نظر به آدرس  www.railazmoon.com اقدام نمایند. لازم به ذکر است که فرآیند ثبت نام برای شرکت در این آزمون منحصراً بصورت اینترنتی صورت می‌پذیرد. لذا از داوطلبان تقاضا می شود از ارسال هرگونه مدرک به مراکز برگزاری آزمون خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون کتبی موظف به ارائه مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه می باشند. کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط ذکر شده در این دفترچه باشند می‌توانند در آزمون مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.

تذکرات مهم 
(حتما این بخش را به دقت مطالعه نمایید)

1 ) ثبت نام در آزمون صرفا از طریق وب سایت http://azmoon.pnu.ac.ir  انجام می شود ، و پرداخت وجه و ثبت نام در وب سایت و مجموعه ای دیگر بصورت حضوری و غیر حضوری غیر قانونی بوده و هیچ گونه تعهدی ایجاد نمی کند .

2 ) فراخوان ویژه آقایان می باشد . 

3 )  حتما قبل از ثبت نام، دفترچه راهنمای آزمون را از اینجا دانلود و کاملا مطالعه نمایید. در صورت دارای بودن کلیه شرایط ذکر شده در دفترچه نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. بدیهی است شناسایی هرگونه مغایرت در هر مرحله ای باعث حذف داوطلب از ادامه مراحل آزمون می شود .

4 )  داوطلبان گرامی می توانند جزوه آشنایی عمومی با راه آهن را که یکی از مراجع آزمون کتبی است از اینجا دانلود نمایید.

 آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

 با احترام به طبیعت، لطفا فقط در صورت لزوم از این پست پرینت بگیرید