آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

«لومیو»، کتابی که زندگی شما را روشن می کند!

lumio_01
اگر حسابی اهل کتاب هستید و دوست دارید که حضور این یار مهربان روشنی بخش خانه تان باشد، «لومیو» این امکان را برای شما فراهم می کند. 
استفن کینگ می گوید که کتابها افسون‌های قابل حمل منحصر به فرد هستند و این جمله الهام بخش مکس گوناوان طراح خلاقی شده که «لومیو» را به بازار فرستاده است. مکس توانسته چراغ مطالعه منحصر به فردی اختراع کند که می توانید ان را به هر شکلی که می خواهید در آورید. او ایده ساخت این چراغ را از هنرهای دستی «اریگامی» الهام گرفته است و کتابی نورانی اختراع کرده که می توانید هر جایی که خواستید و به هر شکلی که می پسندید از آن استفاده کنید! این چراغ زیبا و منحصر به فرد با بهره گیری از یک باتری قوی «لیتیوم-یون» با هر بار شارژ ۸ ساعت به محیط زندگی شما روشنایی می بخشد.

برای این‌که در مورد «لومیو» بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ۸:۳٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱٢/٤

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir