آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

بازیابی اطلاعات کاربری در مرورگرهای اینترنتی

در این نوشته ابزارهایی برای بازگردانی یا تهیه نسخه پشتیبان برای سه مرورگر فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم معرفی می شود:


موزیلا فایرفاکس :
برای تهیه نسخه پشتیبان به راحتی می توانید از افزونه Password Exporter استفاده کنید. به عنوان یک راه حل جایگزین به شما ابزار کوچک PasswordFox را پیشنهاد می کنیم. این برنامه کوچک بدون نیاز به نصب یا هرگونه فایل DLL اضافی است و به شما اجازه می دهد تا نام کاربری و رمزهای عبور ذخیره شده در فایرفاکس را مشاهده کنید. با انتخاب اطلاعات کاربری مورد نظرتان (یا همه آنها) به راحتی می توانید از آنها با فرمت txt ،csv ، html و یا xml بکاپ بگیرید.


اینترنت اکسپلورر :
برای اینترنت اکسپلورر نرم افزارهای زیادی ساخته شده که کار نمایش رمزهای عبور را انجام می دهندOEM Password recovery و IE PassView دو نمونه از این دسته برنامه ها هستند که رایگان می باشند. IE PassView ابزار کوچکی ست که کلیه نسخه های اینترنت اکسپلورر از IE4.0 تا حتی نسخه بتای IE8.0 را پشتیبانی می کند.


گوگل کروم:
مدت زمان زیادی نیست که Google ، مرورگر اینترنتی خود را عرضه کرده است و هنوز این نرم افزار به یکنسخه پایدار نرسیده و در حال تست است. اما استقبال بسیاری که از آن شد باعث گشت تا خیلی زود برنامه نویسان به فکر نوشتن نرم افزارهایی برای کاربران این مرورگر کنندخوشبختانه شرکت nirsoft ، نرم افزاری برای ذخیره و بازیابی اطلاعات کاربری کروم ساخته است که می توانید آن را از این آدرس دریافت کنید.


متاسفانه برای مرورگر Opera ، برنامه رایگان یا روشی که بتوان با استفاده از آن ، از اطلاعات کاربری ذخیره شده ، پشتیبانی تهیه کرد را نیافتم . در صورتی که شما می شناسید خوشحال خواهیم شد تا در نظرات همین نوشته اطلاع دهید تا دیگر دوستان هم استفاده کنند. این برنامه ها ، هم قابلیت این را دارند که برای مقاصد خیر استفاده شوند و هم برای استفاده های بد.با استفاده از این برنامه ها به راحتی می توانید اطلاعات محرمانه دیگر اعضای خانواده و یا همکارانتان را به دست بیاورید اما به شما توصیه می کنیم شیطان صفت نباشید) ! :)

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٢:۳٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱٢/۱٢

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir