آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

زبان بدن در مصاحبه استخدامی

مصاحبه استخدامی به عنوان یکی از مهمترین مراحل استخدام شایسته توجه کارجویان و کارفرمایان است.

 به منظور پذیرفته شدن در مصاحبه استخدامی و انتصاب در سمت مورد نظر، لازم است که کاندیدای شغل علاوه بر بروز دانش و توانایی فنی و مهارتهایش که در ارتباط با شغل مورد نظر باشند، به مسائل دیگری نیز توجه داشته باشد. زبان بدن و ارتباطات غیر کلامی نقش مهمی در تصمیم مصاحبه گران برای انتخاب و عدم انتخاب کاندیدای شغل بازی می کنند. مصاحبه کنندگان با مشاهده و واکاوی رفتارهایی که کاندیدا به صورت آگاهانه و یا ناخودآگاه بروز می دهد، می توانند به خصوصیات اخلاقی و رفتاری وی پی برده و تناسب وی را با شغل و سازمان بسنجند.

بعضی از پیامها می تواند آنچنان ناخوشایند باشد که یک کاندیدای ماهر را به راحتی به انتهای صف استخدام ببرد.

ویدئوی موجود در لینک ذیل، که توسط کارشناسان منابع انسانی با فرمتWMV تهیه شده، به کارجویان کمک می کند تا خود را برای جلسه مصاحبه آماده کرده و از بروز رفتارهای نامناسب در طول مصاحبه خودداری کنند.

لینک اصلی دانلود فایل مصاحبه

لینک کمکی فایل مصاحبه در سایت 4shared.com

نوشته شده توسط منابع انسانی   

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٢:٢٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱٢/۱۸

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir