آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

چالش در آب‌های خروشان

چالش در آب‌های خروشان

مارک تیپل یک عکاس مستند ساز است که تصمیم گرفت رابطه ساحل نشینان استرالیا با آب را به تصویر بکشد اما کارش را از زیر آب شروع کرد.

عکسهای مارک تیپل تفاوت محسوسی با دیگر عکسهایی که درباره بومیان و ارتباط آن‌ها با دریای محل سکونتشان دیده اید دارند. او آنها را در هنگام شیرجه و شنا به تصویر کشیده اما برای این‌کار اصلاً روی زمین بند نشده، از همان ابتدا زیر آب رفته و از لحظه سقوط هرکدام از شناگران به داخل آب و تلاشش برای حفظ تعادل و چیرگی بر نیروی اقیانوس عکاسی کرده است.
در این عکس‌ها بدون استفاده از تمهیداتی خاص یا تلاش برای نشان دادن وضعیتی غیر طبیعی می توانید به وضوح عضلات برآمده انسانهایی را که برای شنا کردن تلاش می کنند، انگشتانشان را که به شن‌ها می کشند تا خود را جابجا کنند یا چشمانی را که بر اثر فشار لحظه سقوط به آب از حالت طبیعی خارج شده اند به وضوح مشاهده کنید. مارک می گوید: « همیشه دوست داشتم زیبایی شگفت آوری را که شناگران حین پرش به اقیانوس ایجاد می کنند را به تصویر بکشم. من دوست داشتم تا این صحنه ها را از زاویه ای که کمتر کسی به آن توجه می کند ثبت کنم.»

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٦:۱۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱٢/۱٩

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir