آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

بازاریابی از طریق ایمیل

دنیای اقتصاد- www.mailchi.in نام سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی است که با آن امکان ارسال ایمیل انبوه و تبلیغاتی برای کاربران فراهم شده است.

با این سرویس می‌توانید به آسانی ایمیل‌های زیبا طراحی کنید و با کمترین هزینه برای مشتریان خود بفرستید. برای شروع به کار باید در این سایت عضو شوید. پس از ثبت نام با ورود به میز کاربر می‌توانید گزارش‌های مربوط به روند ایمیل‌های ارسالی، تعداد بازدید، تعداد ایمیل‌های ناموفق و… را مشاهده کنید. شما می‌توانید با توجه به حوزه های مختلف و مشتریان متفاوت خود گروه‌های مختلفی از کاربران را بسازید و ایمیل‌های مربوط را در هر گروه اضافه کنید. 
با ساخت زیرگروه نیز می‌توانید کاربرانی که دارای ویژگی‌های مشترک هستند را در یک شاخه گردآوری کنید.
همچنین می‌توانید برای خبرنامه‌های خود فیلدهای ویژه تعریف کنید. برای مثال ممکن است بخواهید نام و نام خانوادگی گیرنده در متن ایمیل شما جای گیرد یا کارهایی از این دست. 
با سرویس میل چی می‌توانید به صورت رایگان به صورت ماهانه به ۵۰۰ نفر ایمیل ارسال کنید، اما برای ارسال به تعداد بیشتری کاربر باید مبلغی را به‌عنوان تعرفه ماهانه پرداخت کنید.

 

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٧:۳٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱٢/٢٠

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir