آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

پــــــد (مرکز پیام دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی)

 مرکز پیام دانشجو دانشگاهآزاد اسلامی با حضور دکتر فرهاد دانشجو افتتاح شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد دانشجو رییس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه دکتر حسین بلندی معاون آموزشی و دکتر صادقی شجاعی معاون امور بین الملل به مناسبت آغاز سال جدید ضمن حضور در بخشهای مختلف سازمان مرکزی با کارکنان دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدارها، دکتر فرهاد دانشجو ضمن تبریک سال نو، برای تمامی کارکنان آرزوی موفقیت کرد.


همچنین دکتر فرهاد دانشجو در بازدید از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز پیام دانشجو (مرکز پد) را افتتاح کرد.

جواد کفیل رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی به نحوه عملکرد مرکز پیام اشاره و تصریح کرد: این مرکز با هدف تامین سیاست های روابط عمومی الکترونیک و همچنین افکارسنجی در بین مخاطبان دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده است.

وی اظهار امیدواری کرد، مرکز پیام دانشجو بتواند در جهت اعتلای اهداف دانشگاه گام­های موثری بردارد.

بر اساس این گزارش مرکز پیام دانشجو (مرکز پد) با شماره تلفن های 22760202 و 22765302 به عنوان سامانه پیشرفته ارتباطی آماده پیگیری درخواست، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین دانشگاه آزاد اسلامی است.

ارائه و پیگیری درخواست بدون مراجعه حضوری به دانشگاه آزاد اسلامی، کاهش ترددهای درون شهری، صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه،‌ ارتباط آسان و شبانه روزی و دریافت خدمات رایگان از دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع از نیازها و درخواستهای مخاطبین از ویژگیهای این مرکز پیام است.

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٦:۱۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/۱/۱٧

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir