آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

با سرعت ۷۰۰۰ پیکسل در ثانیه به مریخ سفر کنید

معمولا واحد فاصله هر چه باشد قطعا پیکسل نیست. اما از آنجا که هر چیزی امکان دارد و برخی از ما تنها چیزی را که خوب متوجه می‌شویم پیکسل است دیوید پالی‌وودا تصمیم گرفته است تا فاصله زمین تا ماه را با استفاده از پیکسل نمایش دهد. در سایت بسیار جالبی که دیوید طراحی کرده است همه اندازه‌ها با رعایت نسبت‌های واقعی به پیکسل محاسبه شده است.

distancetomars

در این سایت سعی شده است تصویر ملموسی از فاصله ما تا مریخ ترسیم شود. این تصویر با سفر شما از زمین به مریخ شروع می‌شود. با کلیک بر روی فلش رو به پایین سفر بسیار طولانیی را آغاز خواهید کرد که در طول این سفر هم اطلاعات بسیار جالبی در مورد سفر به مریخ در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 منبع : x-iClub

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٦:٢۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/۱/۱٧

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir