آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

قهرمانانه زندگی کنید

قهرمانانه زندگی کنید

هر روز که از خواب بیدار می‌شید به خودتون بگید که یه قهرمان هستید. وقتی تصمیم می‌گیرید رو پای خودتون بایستید، زندگی روزمره خودش تبدیل به یه چالش بزرگ می‌شه. هر روز مشکلاتی رو باید حل کنید و پشت سر بذارید و باز فردا با مسائل خودش از راه می‌رسه.


اگه یه روز به خودتون اومدید و احساس کردید دیگه خسته شدید و حوصله این همه درگیری رو ندارید، صورت‌تون رو یه آب بزنید و تو آینه به چشماتون زل بزنید و بگید: من تسلیم نمی‌شم. من یه قهرمانم.
این کاریه که پائولا دین انجام داد. اون وقتی به ۴۲ سالگی رسید خودش رو یه زن مطلقه دید که باید زندگی خودش و بچه‌هاش رو تامین کنه. پول نداشت و احساس می‌کرد تو میانسالی یه شکست خورده واقعیه. همه توانش رو جمع کرد تا به خودش بقبولونه که یه قهرمانه و شروع کرد.
اون تو اولین قدم یه شرکت کترینگ زد و به شرکت‌های دیگه غذا می‌داد. ۶ سال این کار رو ادامه داد و قدم بزرگتری برداشت. رستوران ساوانا کار دومش بود که توش رولت گوشت، کیک اسفنجی و چند جور غذای دیگه می‌داد که تو پخت‌شون مهارت زیادی داشت. پسرای پائولا بزرگ شده بودن و حالا می‌تونست رو کمک اونا حساب کنه. کار رستوران انقدر گرفت که این مادر، با تصویر زن شکست خورده‌ای که یه روز دنیا براش به آخر رسیده بود، کیلومترها فاصله گرفت. حالا اون لقب ملکه غذاهای راحت رو به خودش اختصاص داده. کتاب آشپزی و یه برنامه ثابت تلویزیونی داره و برای مجلات زیادی دستور آشپزی می‌نویسه. پائولا فقط یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های غذای فریزی نیست، اون یه قهرمان واقعیه. هیچ کس نمی‌تونه با خوندن چند سطر از ماجرای موفقیت اون حدس بزنه پائولا برای قهرمان بودن چه حجمی از مشکلات رو پشت سر گذاشته.

به مشکلاتی که تا حالا پشت سر گذاشتید، به مسائل ریز و درشتی که حل‌شون کردید فکر کنید و باور کنید که برای قهرمان شدن نیاز به شمشیر و ماسک سیاه زورو ندارید. زندگی زمینیه که باید توش بدوئید، کم نیارید و قهرمان هر روز و هر ساعت این زمین باشید.

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٦:٠٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/۱/۱۸

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir