آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

آیا انگشتر هوشمند به بازار می آید؟

هر روز رقابت برسر ساخت گجت های پوشیدنی بیشتر می شود. پس از معرفی عینک گوگل و تلاش شرکت های بزرگ فناوری در عرصه تولید و طراحی ساعت های هوشمند اکنون شایعات حاکی از جدیدترین محصول شرکت اپل به شکل انگشتر با نام iRingاست.


شرکت اپل چندی قبل جزئیاتی در خصوص پروژه ساعت هوشمند و انعطاف پذیر iWatch با قابلیت برقراری تماس تلفنی، مشاهده نقشه و نظارت بر وضعیت سلامت کاربر را ارائه کرد و حالا شایعات بر سر محصول جدید شکل گرفته است. انگشتر هوشمند اپل ظاهری شبیه یک انگشتر معمولی داشته و در انگشت کاربر قرار می‌گیرد. حلقه iRing برای کنترل تلویزیون هوشمند 60 اینچی اپل و همچنین سایر آی دیوایس ها طراحی شده است و کاربر با حرکات دست در هوا می تواند گجت خود را کنترل کند.البته هنوز هیچ منبع رسمی پروژه انگشتر هوشمند اپل را تایید نکرده است و برای تایید این خبر می بایست کمی بیشتر صبر کنیم .

منبع: باشگاه خبرنگاران

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ۸:٤۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/۱/٢٠

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir