آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

فر هنگ رانندگی


به اشتراک گذاشتن این تصویر و یادآوری چندین هزار بارش، برای آن دسته از رانندگانی که فارق از قیمت و مدل ماشین! تصور می کنند زرنگند!باهوش و تیزند!با شعور و با فرهنگند الزامی است!

البته نه تنها در بسیاری از خروجی های اتوبانهای کشورمان شاهد این دست تصاویر هستیم بلکه درصفهای ورودی فرودگاهی ،ادارات ، حتی نانوایی!و... نیز این رویه ناشایست و این بدرفتاری فرهنگی فراوان به چشم می خورد!
البته طبق روال همیشگی پس از به اشتراک گذاشتن اینگونه تصاویر ، عموم کاربران، از چنین حرکاتی اعلام انزجار کرده و خود را با فرهنگ ترین راننده می پندارند !

ولی همچنان پس از سالهای مشخص نیست که آیا این رانندگان بی قانون بی فرهنگ از بین جمعیت میلیونی شهرهای ما سربلند می کنند یا از کره و سرزمینی دیگر به کشورمان می آیند!!
به امید روزی که سعی در اجرای هرچه بهتر قانون حتی در کوچکترین و ساده ترین وجهش برایمان تبدیل به یک عادت روزانه مثل سلام کردن کردن شود!
منبع-مجله ماشین

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٥:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/۱٠/۱٢

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir