آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

کوه استرس با کاهو آب می شود

کوه استرس با کاهو آب می شود

برگ‌های کاهو خاصیت خیره‌کننده آرام‌بخشی و خواب‌آوری دارند که در این روزهای شلوغ و پراسترس آرزوی خیلی‌هاست. البته اگر از خوردن کاهو همراه سالاد خسته شده‌اید و از کمی خلاقیت بدتان نمی‌آید، می توانید مخلوط آب کاهو و هویج را امتحان کنید که در شکل اغراق آمیزش می گویند می تواند یک کوه استرس را هم آب کند.

دکتر مسعود کیمیاگر،متخصص تغذیه و استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در هفته نامه زندگی مثبت نوشت: خیلی از ما هنگام شستن کاهو برگ‌های سبز و تیره‌اش را دور می‌ریزیم در حالی‌که همین به اصطلاح دوریختنی‌ها می‌توانند مسکن خیلی از دردهای جسمی و روانی ما باشند.

شاید اگر بدانید کاهو منبع خوب تیامین یا همان ویتامین B1، ویتامین A، آهن، پتاسیم و فسفر است، می‌تواند فشارخون را کاهش دهد و پوست را شفاف و درخشان کند و ... در برخوردتان با این سبزی پرخاصیت تجدیدنظر کنید.

برگ‌های کاهو یک خاصیت خیره‌کننده دیگر هم دارند و آن هم آرام‌بخشی و خواب‌آوری است که در این روزهای شلوغ و پراسترس آرزوی خیلی‌هاست. البته اگر از خوردن کاهو همراه سالاد خسته شده‌اید و از کمی خلاقیت بدتان نمی‌آید، می توانید مخلوط آب کاهو و هویج را امتحان کنید که در شکل اغراق آمیزش می گویند می تواند یک کوه استرس را هم آب کند.

برای درست کردن این نوشیدنی به 300 گرم برگ کاهو و 2 عدد هویج کوچک نیاز دارید. همه سبزیجات را با هم داخل مخلوط‌کن بریزید و خوب هم بزنید. بعد مخلوط را از صافی عبور دهید و خنک بنوشید

منبع:   سلامت نیوز

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

 Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

 با احترام به طبیعت، لطفا فقط در صورت لزوم از این پست پرینت بگیرید

+   سید محمد طباطبایی ; ۳:٥۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/٢٩

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir