آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

تصاویر ماکرو از شبنم‌های صبحگاهی

 

عکاسی ماکرو
این عکاس انگلیسی که "شارون جان- استون" نام دارد با استفاده از لنزهای ماکرو، فلاشها و جلوه های ویژه ای چون ژل های رنگی پس زمینه توانسته است....

                                               
 
یک عکاس خوش ذوق تصاویری ماکرو تهیه کرده است که زیبایی شبنمهای صبحگاهی سوار بر قاصدکهای بهار را به رخ می کشند این عکس ها با استفاده از لنزهای ماکرو گرفته شده است.
 این عکاس انگلیسی که "شارون جان- استون" نام دارد با استفاده از لنزهای ماکرو، فلاشها و جلوه های ویژه ای چون ژل های رنگی پس زمینه توانسته است این تصاویر تماشایی را تهیه کند.
براساس گزارش دیلی میل، جان- استون از یک دوربین کانن 7D، لنزهای ماکرو کانن 60 میلیمتری EFS و فلاش Lite MT-24EX کانن ماکرو توئین برای شکار این لحظات استفاده کرده است.

شارون جان- استون، این عکسهای ماکرو را از شبنمهایی که سر قاصدکها قرار می گیرند گرفته است
 
جان- استون که این روزها به ندرت استودیوی هنری خود سر می زند بیشتر وقت خود را صرف عکاسی ماکرو از شبنمها و قاصدکهای بهار می کند
 
این عکسها با استفاده از لنزهای ماکرو گرفته شده اند
 
وی در تهیه عکسهای خود از جلوه های ویژه ای چون ژلهای رنگی پس زمینه استفاده می کند
 
این نماهای نزدیک در طبیعت و در صبحهای بسیار زود گرفته شده اند
 
علاقه اصلی جان- استون هنر اجسام بی جان است
 
برای تهیه عکسهای ماکرو به لنزهای ویژه نیاز است
 
این عکاس در سایت شخصی خود در خصوص بعضی از شاتهای فنی خود توضیحاتی ارائه کرده است

 
       

منبع: mehrnews.com

+   سید محمد طباطبایی ; ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٦/۸

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir