آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

آموزش مذاکره

آموزش صوتی «ارتباطات و مذاکره» که توسط آقای محمد رضا شعبانعلی به علاقمندان عرضه شده است و مطالب آموختنی بسیار برای علاقمندان به حوزه های مدیریتی و مذاکره دارد .ایشان در معرفی این فایلها چنین نوشته اند : بالاخره با افزایش ظرفیت ترافیک سایت، میتوانم قولی را که مدتهاست مطرح کرده ام، انجام دهم و هر چند روز یک بار، یک فایل صوتی در خصوص ارتباطات و مذاکره بر روی این سایت قرار دهم.


فایلها به طور خاص برای مخاطبانی که به هر دلیل، امکان یا توانایی شرکت در کلاسهای من را ندارند در نظر گرفته شده اند و به همین دلیل محتوای آنها ممکن است برای کسانی که در کلاسهای من شرکت کرده اند، تکراری باشد.

امیدوارم با این کار بتوانم، قدمی هر چند کوچک در راستای گسترش فرهنگ ارتباطات و مذاکره و سهولت دسترسی عموم به این حوزه از دانش، بردارم.

 

فایل ها را می توانید از لینک های زیر دانلود بفرمایید:

لینک مربوط به ششمین فایل آموزش ارتباطات و مذاکره

آموزش مذاکره – قسمت پنجم

آموزش مذاکره – قسمت چهارم

آموزش مذاکره – قسمت سوم

آموزش مذاکره – قسمت دوم

آموزش مذاکره – قسمت اول


Read more: http://www.onlinemanagers.ir

+   سید محمد طباطبایی ; ٤:٠٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٦/۱۸

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir