آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

دانلود کتاب نکات مدیریتی مروری بر کسب و کار هاروارد

یکی از شکایتهای دانشجویان و مدیران تازه کار که درصدد مواجهه علمی با مشکلات و مسائل روزمره اند این است که کتب مدیریتی موجود عمدتاً به مباحث تئوریک می پردازند و کاربرد آنها در اداره بنگاهها مستلزم انتقال و تعبیر این مفاهیم در اتفاقات روزمره است. پیچیدگی و نیز اقتضایی بودن این فنون و تئوری ها کاربردشان را وابسته به صرف زمان و مداقه زیادی کرده است. بدین ترتیب جای خالی مفاهیم کاربردی که بلافاصله و بدون پیش نیاز قابل اجرا باشند، خالی احساس می شود. همچنین دانش آموختگان فنون مدیریتی در بدو ورود به بازار کار با خلاء تجربه مواجه اند که این ورود را برای ایشان سخت تر می نمایاند.


مجموعه نکات مروری بر کسب و کار هاروارد به منظور غلبه بر این دسته از مشکلات تهیه شده و شامل مجموعه نکات کوتاه مدیریتی کاملاً کاربردی برای مدیران صنایع و دانشجویان و دانش آموختگانی که سودای مدیریت در سر دارند می باشد. نکات مزبور عمدتاً در زمینه هایی نظیر مدیریت عمومی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت خود و نیز مدیریت بازاریابی هستند و به ترتیبی تنظیم شده اند که امکان مطالعه هر کدام در مدت زمان بسیار کوتاهی امکان پذیر  باشد.

در این کتاب از نیازهایی روزمره  ای صحبت شده است که به راحتی نمی توان بدون حضور در محل کار در مورد آنها اطلاعات به دست آورد. از مدیریت رزومه شخصی گرفته تا نحوه  لباس پوشیدن و چگونگی فوروارد کردن ایمیلها و بسیاری مطالب ضروری برای دانستن در فضای کسب و کار امروزی در این کتاب مورد بحث قرار گرفته اند.

این نکات از مجله روزانه و آن لاین "مروری بر کسب و کار هاروارد"  سال 2009 و 2010 که همراه با دانشگاه متبوع، یکی از پیشگام ترین نشریات دنیا در دانش و هنر مدیریت کسب و کار است، برداشت و ترجمه شده اند.

با عضویت در سایت ایران پژوهش  می توانید کتاب کامل مجموعه نکات مدیریتی مروری بر کسب و کار هاروارد که به زبان فارسی ترجمه شده را به رایگان دانلود نمایید:

دانلود مجموعه نکات مدیریتی مروری بر کسب و کار هاروارد

این مجموعه اولین بار گردآوری و به زبان فارسی ترجمه شده اند.

+   سید محمد طباطبایی ; ٤:٠٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٦/٢۳

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir