آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

۷ توانایی کلیدی فارغ التحصیلان ارشد MBA

فارغ التحصیلان ارشد MBA بر اساس آموزش های تخصصی که در مقطع کارشناسی ارشد MBA دیده اند پس از اتمام تحصیل توانایی های مدیریتی مختلف و متنوعی را برای اداره و گسترش سازمان ها و کسب و کارها به دست می آورند.

 فارغ التحصیلان ارشد MBA بر اساس آموزش های تخصصی که در مقطع کارشناسی ارشد MBA دیده اند پس از اتمام تحصیل توانایی های مدیریتی مختلف و متنوعی را برای اداره و گسترش سازمان ها و کسب و کارها به دست می آورند. البته توانمندی فارغ التحصیلان ارشد MBA به میزان زیادی به کیفیت دوره ارشد MBA ارائه شده و پتانسیل های فردی و تجارب مدیریتی آن ها بستگی دارد.

از توانایی های کلیدی یک فارغ التحصیل ارشد MBA عبارتند از:

 

MBA_infographic

فارغ التحصیلان ارشد MBA براساس همین ۷ توانایی کلیدی که دارند به عنوان افراد تعیین کننده کسب و کار ها و سازمان ها، راهگشای آن ها در استراتژی های توسعه، بلوغ و رشد خواهند بود. از همین رو است که در مطلبی با عنوان درآمد فارغ التحصلان ارشد MBA به تحلیل بازار کار و نیازمندی های کارفرمایان و سازمان ها در بکارگیری یک فارغ التحصیل ارشد MBA پرداختیم.

با پیچیده تر شدن کسب و کارها و روابط تجاری، اهمیت استفاده از افراد کارا با توانمندی های مدیریتی هماهنگ و بالا در کسب و کارها هر روز بیشتر از دیروز هویدا می گردد و این نیاز عمیق و تخصصی است که کارایی یک فارغ التحصیل ارشد MBA  را در بازار کار پرتلاطم فعلی به جایگاهی رفیع، کارگشا و قابل احترام تبدیل می کند و به موجب آن، پرداخت های مالی و مزایای شغلی مناسب تری را برای این افراد فراهم می آورد.

همچنین یک فارغ التحصیل ارشد MBA با توجه به توانایی های خود به سادگی از پس راه اندازی یک کسب و کار شخصی جدید و توسعه و رشد آن برخواهد آمد.

منبع: مدیریت کسب و کار ایرانیان

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

 با احترام به طبیعت، لطفا فقط در صورت لزوم از این پست پرینت بگیرید. 


+   سید محمد طباطبایی ; ٤:٢۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٤/٢/۱۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir