آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

سمینار رایگان شیرپوینت

سمینار رایگان شیرپوینت

من در این سمینار که در خصوص معرفی مایکروسافت شیرپوینت و امکانات اصلی این فناوری است شرکت کردم و  پیشنهاد می کنم دوستان نیز در صورت تمایل از آن استفاده کنند.

در یک زمان سه ساعته مزایای اصلی، کاربردها و روش‌های پیاده‌سازی و پیکربندی در سازمان‌ها را برای شما شرح خواهند داد. بعد از این جلسه شما به آسانی می‌توانید تشخیص دهید که آیا شیرپوینت جواب گوی نیازهای شما و سازمانتان هست یا خیر؟ و اگر جواب گوی نیازهای شماست کدام روش برای اجرای آن مناسب است. یا کدام دوره های آموزشی مرتبط با نیاز شماست. مخاطب این جلسه مدیران آی تی و توسعه دهندگان نرم افزار می باشند.

برای اطلاعات بیشتر می تونید با شماره های شرکت راهکار خلاق تماس بگیرید...

+   سید محمد طباطبایی ; ٤:٢۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٧/۳

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir