آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

کارت ویزیت ان اف سی برای انتقال سریع اطلاعات


افراد مختلفی برای معرفی کار و تخصص شان از کارت ویزیت استفاده می کنند. هرچند طی سال های اخیر و با پیشرفت فناوری، افراد کمتری از کارت ویزیت استفاده می کنند. اما شاید ایده جدید شرکت Moo سبب گسترش دوباره کارت ویزیت بشود.

این شرکت یک میکروچیپ ان اف سی را درون این کارت ها پنهان کرده. حالا اگر گیرنده کارت ویزیت تلفن اش را به این کارت بزند می تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند. البته به شرطی که تلفن او مجهز به ان اف سی باشد.

میکروچیپ درون کارت می تواند حاوی اطلاعاتی مانند آدرس وب سایت شخصی شما و یا پروفایل تان در فیسبوک باشد و شرکت سازنده می گوید این کاربرد سبب می شود کارت ویزیت های جدید نمای تازه ای از فناوری، همراه خودشان داشته باشند.

می توان میکروچیپ درون کارت ها را دوباره برنامه ریزی کرد و اطلاعات جدیدی را جایگزین آنها نمود. سازنده معتقد است استفاده کنندگان این کارت ها، کاربردهای جالب و خلاقانه ای برای آنها پیدا می کنند.

فعلا قرار است ۱۵۰ هزار عدد از این کارت ها به صورت رایگان میان مشتریان توزیع شود و بعد از آن کار فروش آنها آغاز خواهد شد.

+   سید محمد طباطبایی ; ٢:۱٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٧/۱٠

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir