آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

جیب ترین کتابخوان دنیا

[تصویر: 52763_130.jpg]


یک مرد فرانسوی برای اینکه بتواند در محیطی آرام و بدون هیچ‌گونه مزاحمتی کتاب مطالعه کند، چاله‌ای حفر و از آن برای مطالعه کردن استفاده کرد.

این مرد فرانسوی که تنها یار خود را کتاب می‌داند با حفر گودالی در کتابخانه‌ای در شهر «مارسی» مدت یک هفته برای مطالعه‌کردن به آن‌جا رفت.

او در مدت اقامتش در این چاله مقداری آب، یک لامپ، موادخوراکی و چندین کتاب همراه خود برد تا با لذت بیشتری مطالعه کند.

«آبراهام» در مدت اقامتش در این چاله که ۶۲ سانتیمتر عرض و ۱.۷ متر عمق داشت با مطالعه چندین کتاب از دنیای بیرون فاصله گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی oddity central، «آبراهام» در مدت حضور خود در این چاله اقدام به فیلمبرداری کرد و تصاویر آن روی دیوار کتاب‌فروشی برای تماشای علاقمندان نمایش داده شد.

منبع:
خبرگزاری ایسنا

+   سید محمد طباطبایی ; ٩:٢٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٧/۱٤

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir