آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

سمینار علمی تجاری سازی ایده ها با رویکرد آینده پژوهی

http://www.i-aim.org/images/seminar_1_br.jpg


سمینار علمی تجاری سازی ایده ها با رویکرد آینده پژوهی در مهرماه 1391 از ساعت 14 الی 18 با همکاری پارک علم وفناوری دانشگاه تهران و انجمن بین المللی مدیران ایرانی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر می باشد که شرکت در این سمینار برای اعضای انجمن بین المللی مدیران ایرانی رایگان می باشد.

هزینه ثبت نام 55،000 تومان می باشد،لطفا هزینه را به شماره حساب جاری 0108452959007 ،بانک ملی ایران ،شعبه داودیه(218) ،به نام دبیرخانه کنفرانس واریز نموده و کپی فیش واریزی را به همراه فرم ثبت نام به شماره 22874489 فکس نمایید. (لطفا پس از ارسال فکس حتما از دریافت کامل و خوانای اطلاعات اطمینان حاصل فرمایید.)

   


+   سید محمد طباطبایی ; ٢:٠٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٧/۱۸

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir