آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

مدیریت پروژه به سبک ناسا


سازمان هوایی و فضایی ملی ایالات متحده (ناسا) به عنوان بزرگترین سازمان پروژه محور در دنیا شناخته می‌شود. پروژه‌هایی که بعضاً با صرف هزینه‌های بسیار گزاف با شکست روبرو می‌شوند. این سازمان برای تربیت مدیران پروژه‌های بزرگ خود از قوانینی پیروی می‌کند که تدوینش را خود سازمان برعهده داشته و حاصل درس آموخته‌ها و تجربه سالیان متمادی فعالیت در حوزه مدیریت پروژه می‌باشد. ناسا مهمترین آموزه‌های مدیریت پروژه خود را تدوین نموده که در این همایش با آن‌ها آشنا می‌شویم. مهمترین عناوین مورد اشاره بدین شرح می‌باشد:
ویژگی‌های مدیر پروژه
ویژگی‌های افراد دخیل در پروژه
ویژگی‌های پیمانکاران و قراردادهای پروژه
ویژگی‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز در مدیریت پروژه
روش‌های پیشگیری و درمان شکست‌ها در پروژه


سخنران: آقای مهندس یاسر احسان
زمان: یکشنبه 30مهر ماه ساعت 16 الی 20
مکان: آمفی تئاتر مرکز تحقیقات مخابرات ایران- انتهای خیابان کارگر شمالی


درباره سخنران
آقای مهندس یاسر احسان دانش‌آموختهٔ کارشناسی مهندسی صنایع وکارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک است. وی دارای مدرک سرممیزی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISO 27001) و مدرک PMP بوده و سرممیز رسمی و مدرس سیستم‌های مدیریت و کیفیت از جملهISO9001 , ISO14001 , OHSAS18001 , HSE-MS می‌باشد.
آقای مهندس احسان در حال حاضر رئیس هیئت مدیره شرکت BOS ، مدیر آکادمی BCIو مدیر ارشد فنی شرکت صدور گواهی‌نامه سیستم‌های مدیریت و کیفیت است و علاوه بر سرپرستی گروه تخصصی مدیریت پروژه و تحلیل کسب و کار انجمن انفورماتیک ایران، عضو رسمی انجمن کیفیت آسیا و اقیانوسیه، انجمن کیفیت آمریکا، انجمن مدیریت منابع سازمانی و مؤسسه بین‌المللی تحلیل کسب و کار می‌باشد.

+   سید محمد طباطبایی ; ٢:٠٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٧/۱۸

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir