آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

آموزش ماکرو ها در اکسل ۲۰۱۰

دانلود Excel 2010: Macros in Depth - آموزش ماکرو ها در اکسل ۲۰۱۰

مایکروسافت اکسل (Excel) برنامه ای است که امکان ایجاد صفحات گسترده‌ را برای ذخیره سازی، سازماندهی و پردازش داده‌ها و اطلاعات عددی یا حروفی و همچنین رسم نمودار از آن ها را فراهم می کند. Excel برای انجام محاسبات ریاضی و کشیدن چارت ها به وسیله ابزارهای گرافیکی به کار می‌رود و توانایی انجام محاسبات دشوار ریاضی را دارد. همانطور که می دانید ماکرو ها (Macros) در برنامه‌نویسی رایانه، مجموعه‌ای از دستورها است که مشابه زیربرنامه یکبار نوشته می‌شود و چندین بار استفاده می‌شود و شما می توانید از ماکروها برای اتوماسیون کردن عملیات در نرم افزار اکسل استفاده کنید.در دوره آموزشی Excel 2010: Macros in Depth شما با قابلیت های اساسی و کلیدی این نرم افزار کاربردی قدرتمند و فرایند ایجاد و اجرای نمونه ماکرو ها در اکسل آشنا می شوید.

عناوین آموزشی:
- درک آنچه ماکرو انجام می دهد
- ذخیره سازی و اضافه کردن عملکرد به یک ماکرو
- اجرای ماکرو ها
- ایجاد کد های غیر قابل ذخیره VBA
- تست کردن یک ماکرو در حالت Step
- الحاق دو ماکرو
- استفاده از دستورات حلقه
- جاری سازی ماکرو ها
- ایجاد و ساخت یک Personal Macro Workbook
- و ...

In Excel 2010: Macros in Depth, author Dennis Taylor explains how macros can be used to automate tasks in Excel and walks through the process of creating and running simple macros. This course also covers advanced topics such as making macros widely available through the Personal Macro Workbook, recording a macro in stages, absolute and relative recording, and using Visual Basic for Applications (VBA) for actions that can't be recorded. The course wraps up with a macro project that brings together each of the elements in a real-world scenario. Exercise files are included with the course.

More info (open/close)

مشخصات

زبان: English
مدرس: Dennis Taylor
سطح آموزشی: , intermediate
زمان آموزش: 2h 44m
حجم فایل: 305 مگابایت
تاریخ انتشار: 20:10 - 91/7/30
منبع: پی سی دانلود

رمز فایلwww.p30download.com

+   سید محمد طباطبایی ; ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۸/۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir