آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

برنامه Relaxing Songs


روانشناسی به نام موسیقی

آیا می‌دانستید موسیقی می‌تواند نسبت به ده ها قرص ، تاثیر بیشتری را بر روی ذهن شما بگذارد ؟ عصبانی هستید ؟ استرس دارید ؟ از بی‌خوابی رنج می‌برید ؟ تمام این عوامل می‌توانند با موسیقی درمان شوند. تنها شرطی که در این بین وجود دارد، انتخاب آهنگ صحیح، متناسب با حال و هوایی است که دارید. این موضوع دقیقا همان کاری است که اپلیکیشن Stereomood انجام می‌دهد.
این اپلیکیشن آرشیوی از آهنگ ها بی نظیر را در خود جای داده است، و در اقدامی کم نظیر اقدام به طبقه بندی این آهنگ ها مطابق را روحیات مختلف کرده است. برای مثال اگر بعد از یک روز سخت به خانه می‌آیید، می‌توانید با انتخاب آهنگ های آرام ( Relaxing Songs )، دقایقی خالی از استرس را تجربه کنید. اگر در حال ورزش کردن هستید و احتیاج به انرژی دارید، می‌توانید با انتخاب آهنگ های پر انرژی، آدرنالین را به بدنتان تزریق کنید. آهنگ‌های عاشقانه هم که جای خود را دارد …
اگر اهل موسیقی باشید، قطعا تا به حال ساعت ها وقت خود را جهت ساختن سلکشن های مختلف، خرج کرده اید، اما از این به بعد و به لطف Stereomood می‌توانید بهترین آهنگ ها را بدون هیچگونه دغدغه ای، در کنار هم داشته باشید. این برنامه تنها موسیقی های خارجی را پوشش می‌دهد و توجه داشته باشید که برای استفاده از آن، حتما باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.
دانلود از کافه بازار برای اندروید
دانلود از اپ‌استور برای iOS

منبع: رنگی رنگی

+   سید محمد طباطبایی ; ۱:٢٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/٥

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir