آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

دهمین نمایشگاه بین المللی جهانگردی و صنایع وابسته

خبرگزاری توریسم نیوز: دهمین نمایشگاه بین المللی جهانگردی و صنایع دستی به منظور معرفی توانمندی های گردشگری بخش خصوصی و دولتی در بخش هایی چون تجهیزات، حمل و نقل، آموزش، طرح های اجرایی و صنایع دستی در سطح بین المللی با حضور 12 کشور از جمله مالزی، تایلند، قبرس، ترکیه و برزیل برگزار می شود.

همچنین با توجه به حاضر شدن کشورهای فعال در پروژه توسعه گردشگری جاده ابریشم، بخشی از ظرفیت اطلاع رسانی نمایشگاه به معرفی توانمندی های این حوزه اختصاص یافته است.

این نمایشگاه با حضور فعالان بخش خصوصی از جمله دفاتر خدمات مسافرتی، خطوط هوایی، مراکز اقامتی، ادارات کل میراث فرهنگی 31 استان کشور، مناطق آزاد و شرکت های متخصص در حوزه صنعت گردشگری برگزار می شود.

برگزاری همایش علمی گردشگری و جشنواره فیروزه جزو برنامه های جانبی دهمین نمایشگاه بین المللی جهانگردی و صنایع دستی در شهر مشهد است.

+   سید محمد طباطبایی ; ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۸/٦

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir