آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

10 واقعیت شگفت‌انگیز درباره فعالیت رسانه‌های اجتماعی در سال ۲۰۱۲

رسانه‌های اجتماعی در فضای غیر رسمی تاثیراتی را به جا گذاشتند که رسانه‌های جمعی در فضای رسمی حتی رویا آن را به سر دارند! در ساده‌ترین حالت، هر روز بیشتر از ۲۹۴ میلیارد ایمیل فرستاده می‌شود که اگر قرار باشد این تعداد نامه‌ها از طریق پست ایالات متحده ارسال شود، حداقل ۲ سال طول می‌کشد!  دور نروید همین چند سال پیش در ایران نامه‌های عاشقانه زیادی رد و بدل می‌شد و حال فکر کنید این رقم از طریق سیستم پست زیان‌ده کشور ارسال شود!


امروز دیگر نمی‌توان چشمان خود را به روی تاثیر رسانه‌های اجتماعی بست بلکه واقعیات عجیبی را رقم زدند که در این پست تنها می‌خواهیم ۱۰ مورد که وب‌سایت getambassador جمع آوری کرده را باهم مرور می‌کنیم و حتی می‌توانید سوار لینک‌های این پست شوید و اطلاعات بیشتری درباره هر کدام بدست آورید:


 

۱- بیش از ۲ میلیون پست بلاگ هر روز نوشته می‌شود! برای نوشتن این مقدار در مجله تایم حداقل ۷۷۰ سال طول می‌کشد. (اینجا)

۲- اگر فیسبوک کشور بود. امروز سومین کشور بزرگ دنیا بود. (اینجا)

۳- در هر ثانیه دو کاربر جدید وارد لینکدین می‌شود! این رقم بیش از ۱۷۰ هزار کاربر در روز می‌رسد. (اینجا)

۴- هر روز بیش از دو میلیارد لایک در فیس بوک زده می‌شود! این عدد بیش از مقدار گونه‌های گیاهی است که ممکن است در یک سیاره موجود باشد! (اینجا)

۵- بیش از ۲۷۰ هزار دلار در دقیقه آنلاین هزینه می‌شود! (اینجا)

۶- بیش از ۷۵۰ میلیون کاربر شبکه‌های اجتماعی حداقل یک برند آنلاین را دنبال می‌کنند! این حداقل دوبرابر جمعیت ایالات متحده امریکاست. (اینجا)

۷- بیش از یک و نیم میلیارد کاربر آنلاین گفته‌اند که رویدادها را از طریق برندهای اجتماعی دنبال می کنند! این رقم ۲۰ درصد جمعیت جهان است. (اینجا)

۸- ۷۹ درصد از کاربران توییتر محتوای برندی که دنبال می کنند را حداقل یک بار توصیه کرده‌اند! (اینجا)

۹- در مجموع هر روز، کاربران بیش از ۲۰ هزار سال در فیس بوک وقت صرف می‌کنند. (اینجا)

۱۰- مبادلات از طریق تجارت اجتماعی ظرف مدت ۵ سال آینده به بیش از ۳۰ میلیارد دلار می‌شود! (اینجا)

منبع : http://socialmedia.ir

+   سید محمد طباطبایی ; ٢:٢۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/۱۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir