آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

سفری بی نظیر به 100هزار ستاره

برای یک سفر هیجان انگیز و بی نظیر آماده اید؟ گوگل با همراهی کروم شما را به یک سفر در میان 100هزار ستاره می برد. اما چطور باید برای سفری که گوگل برای شما تدارک دیده است آماده شوید؟

 


اگر مایل هستید که به این سفر بروید باید به این آدرس  100,000 Starsرفته و از طریق ماوس و یا trackpadتان برای این سفر استفاده کنید. این سایت یک فضای سه بعدی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به طور مجازی در آن  به بازدید از ستارگان مختلف بروید.

با zoom in  و zoom outکردن در این سایت می توانید بین ستاره های نزدیک به زمین عقب و جلو بروید و نمایی درشت از آنها را ببینید. این سایت یک پیشنهاد خوب دیگر را هم برای شما دارد. شما می توانید از بالا و سمت چپ در این سایت گزینه take a tourرا انتخاب کنید و روی صندلی خود راحت بنشینید تا خود سایت به شما ستاره های مهم کهکشان  ما را نشان دهد. مهمترین نکته در این بخش این است که شما هیچ کدام از ستاره های مهم را از دست نمی دهید و این می تواند هیجان انگیز باشد!

فرای این سفر هیجان انگیزی که در این سایت می توانید ببینید، نکته ای که حائز اهمیت است، تکنولوژی هایی است که در وب قابل دسترسی است. این سایت به طور همزمان یک نمای سه بعدی را به همراه پخش موسیقی در اختیار شما قرار می دهد که بی نظیر است.  تکنولوژی هایی مانند WebGL, CSS3D و  Web Audioدر کنار قدرت مرورگر کروم به شما امکان دیدن تصاویری بی نظیری مانند آنچه در این سایت می بینید را می دهند.

سفری که داشتید بی نظیر نبود؟ با تکنولوژی های جدید تحت وب می توانید منتظر سفرهای شگفت انگیر بیشتری در این زمینه باشید.

منبع: Mashable

+   سید محمد طباطبایی ; ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٩/٢

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir