آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

خط مشی‌ها و اصول اساسیGoogoogle

به نقل از Google:

در 1 مارس 2012 ما خط‌مشی رازداری و شرایط سرویس خود را تغییر دادیم. ما بیش از 60 خط‌مشی رازداری مختلف Google را کنار گذاشته و یک خط مشی را جایگزین کردیم که بسیار کوتاه‌تر و خواندن آن نیز آسان‌تر است. خط‌مشی و شرایط جدید ما چند محصول و ویژگی را در بر می‌گیرد و خواسته ما را برای ایجاد یک تجربه ساده، زیبا و مستقیم در Google نشان می‌دهد.

این مطالب مهم هستند، بنابراین چند دقیقه وقت صرف کنید و خط‌مشی رازداری و شرایط سرویس به‌روزسانی شده Google را بخوانید و برای خواندن مطالب بیشتر درباره تغییرات به سؤالات متداول ما مراجعه کنید...


عملکرد آسان در محصولات

خط مشی جدید ما آرزوی ما را برای ایجاد یک تجربه محصول ساده که بتواند در مواقع ضروری نیاز شما را برآورده کند، نشان می‌دهد. خواه هنگام خواندن یک ایمیل که برنامه‌ریزی جهت یک گردهمایی خانوادگی را به شما یادآوری می‌کند یا زمانی که به دنبال ویدیوی مورد علاقه خود برای اشتراک‌گذاری هستید، ما می‌خواهیم به شما اطمینان دهیم که می‌توانید در Gmail، “تقویم”، “جستجو”، YouTube و هر چیزی که زندگی شما ایجاب می‌کند به راحتی و سهولت حرکت کنید.

 

متناسب با نیاز شما

اگر وارد حساب Google خود شده باشید، ما می‌توانیم کارهایی مانند پیشنهاد عبارات جستجو – یا متناسب کردن نتایج جستجو برای شما – بر اساس ‌علایقی که در +Google، Gmail و YouTube نشان دادید را انجام دهیم. به اینصورت بهتر متوجه می‌شویم که شما چه نسخه‌ای از Jaguar یا Pink را جستجو می‌کنید و آن نتایج را سریعتر به شما ارائه می‌کنیم.

 

اشتراک‌گذاری و مشارکت آسان

وقتی سندی را به صورت آنلاین ایجاد یا پست می‌کنید، اغلب می‌خواهید دیگران آنرا مشاهده کرده و در آن مشارکت کنند. اگر اطلاعات تماس افرادی را که می‌خواهید با آنها مشارکت کنید به خاطر داشته باشید، ما امکان اشتراک‌گذاری آسان را در سرویس یا محصول Google با حداقل تعداد کلیک و خطا برای شما فراهم می‌کنیم.

 

محافظت از حریم خصوصی شما تغییر نکرده است

هدف ما ارائه شفافیت و توانایی انتخاب تا حد امکان به شما از طریق محصولاتی مانند Google Dashboard و مدیر تنظیمات برگزیده تنظیمات به همراه سایر ابزارها است. اصول رازداری ما تغییری نمی‌کند. و ما هرگز اطلاعات شخصی شما را نمی‌فروشیم یا بدون اجازه شما آنها را در اختیار کسی قرار نمی‌دهیم (به غیر از موارد نادری مانند درخواستهای قانونی معتبر).

+   سید محمد طباطبایی ; ٥:٢٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٤/٢۳

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir