آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

وردپرس پرتابل بدون نیاز به نصب

instantwp com وردپرس پرتابل بدون نیاز به نصباگر به نصب وردپرس برروی سیستم خودتان نیازمند هستید اما حوصله نصب آپاچی و MySQL و مخلفات دیگر رو ندارید و از آن بهتر دوست دارید وردپرستان همیشه همراهتان باشد پست امروز هدیه ویژه‌ای برای شما خواهد بود.

Instant WordPress نام برنامه پرتابلی است که توسط آن می‌توانید یک سایت وردپرسی را مدیریت و همیشه همراهتان داشته باشید. نسخه ۴٫۱ این نرم افزار دارای وردپرس ۳٫۲ و آپاچی ۲٫۲٫۱۵ (win32) و PHP5.3.2 و MySQL5.1.46 می‌باشد که همه آنها بصورت یک فایل اجرایی دانلود و بدون نیاز به نصب قابل اجراست. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید وردپرس لوکال خود را همیشه همراه خود داشته باشید.

برای ورود به صفحه خانگی Instant WordPress و دانلود آن کلیک کنید.

+   سید محمد طباطبایی ; ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱٠/۱٦

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir