آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

راه اندازی نخستین کانون مبارزه با بزه کاری اینترنتی در اتحادیه اروپا

نخستین مرکز ویژه پیشگیری و کشف بزه کاری سایبری در اروپا، رسما در کشور هلند کار خود را آغاز کرد. این کانون بویژه بر پیشگیری و مبارزه با جرائم سایبری برون مرزی کار خواهد کرد. آرمان این مرکز یکپارچه‌سازی اطلاعات، دانش و مهارت‌های لازم برای کمک به پلیس کشورهای اتحادیه اروپا در پژوهش های ملی و برون مرزی آنان است.

فعالیت کارشناسان این مرکز، که در شهر لاهه واقع شده، بر سه موضوع

کلاهبرداری آنلاین

دزدی هویت

سوء استفاده جنسی از کودکان در جهان آنلاین متمرکز خواهد بود.

همچنین آنان در پی یافتن راه‌هایی برای بالا بردن امنیت  شبکه های اجتماعی مانند فیس‌بوک و توییتر خواهند بود. هزینه مرکز اروپایی جرایم سایبری (EC3) توسط یوروپُل، پلیس اتحادیه اروپا پرداخت خواهد شد.

این مرکز در زمینه های فنی، تحلیلی و تامین شواهد برای ارائه در دادگاه، به پژوهش های مشترک کشورهای اتحادیه اروپا کمک و رای زنی های لازم را انجام خواهد داد. این کانون همچنین بصورت ویژه تبه کاری در زمینه امور بانکی الکترونیک (E-banking) و زیرساخت‌های حساس را کنترل خواهد کرد. آکاهی بیشتر:

www.europol.europa.eu/ec3

+   سید محمد طباطبایی ; ۸:۳٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۱٠/٢٤

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir