آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

پول بکار من نمی آید.این کار خداست

ویلیام هنری بیل مرد ثروتمندیست ثروتش 65 میلیارد دلار امریکا می ارزد که برابر با بودجه سالانه اکوادور و کمی بیشتر از بودجه کرواسیست. با این معیار ها موسس مایکروسافت به اندازه دو کشور کنیا سه ترینیداد و 12 تا مونته نگرو میارزد.
برای کسی که از دانشگاه ترک تحصیل کرده زیاد هم بد نیست.
گیتس هم البته فنا ناپذیر نیست البته بعضی از هوادارانش سخت این را باور میکنند ولی به قول معروف کفن جیب ندارد.به همین دلیل گیتس حاضر است تمام پول هایش را بدهد بامید اینکه زندگی کسانی که باندازه وی خوش شانس نبوده اند بهتر شود.
او میگوید مسلما از نظر پوشاک و غذا اوضاع من خیلی خوب است.پول بالاتر از یک حدی برای من سودی ندارد سود واقعی برای من سر و سامان دادن به موسسه و فراهم کردن نیاز های فقیرترین افراد جهان است.آن حدی که او از ان صحبت میکند کمی بالاتر از حد من و شماست.
گیتس ملکی در واشنگتن دارد که 150 میلیون دلار میارزد در استخر این ملک سیستم صوتی زیر دریا نیز موجود است.ولی تمام پول های دنیا هم متضمن این نیست که جای شما در تاریخ محکم است یا نه.
گیتس 57 ساله بی قرار است تا دوباره چیزی بدست بیاورد و ان ریشه کن کردن بیماری فلج اطفال است.گیتس و همسرش تا بحال 28 میلیارد دلار از ثروتشان را از طریق موسسه خیریه اشان برای سلامت جهان خرج کرده اند.
وی میگوید: من و همسرم در مورد اینکه چطور از طریق ثروتمان بیشترین تاثیر را روی جهان بگذاریم صحبت میکنیم.هر دوی ما در مایکروسافت کار کرده ایم و میدانیم اگر خلاق باشی و افراد باهوش را بکار بگیری میتوانید کارهای فوقالعاده ای انجام دهید.
ما میخواهیم به فقیرترین ها کمک کنیم مثلا از طریق واکسن میتوان فلج اطفال را از بین برد

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٩:٢۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱۱/۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir