آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

سرویس جدید اجاره کتاب های کیندل آمازون

آمازون در حال تست سیستم جدیدی است که به درد کتاب خوان هایی می خورد که هم می خواند کتاب بخوانند و هم پول کمتری بپردازند. آمازون در حال انجام تست هایی مربوط به راه اندازی سرویس اجاره کتاب های کیندل است. این مسئله روی یک کیندل دیده شده است.

در عکس دکمه ای را می بینید که نوشته “Rent now with 1-Click” یعنی “با یک کلیک اجازه کنید” را می بینید. هزینه آن هم ۳٫۲۲ دلار است. با توجه به اینکه قیمت نسخه کیندل این کتاب بیش از ۲ برابر هزینه اجاره است، می توان با استفاده از این کتاب هم از خواندن کتاب لذت برد و هم از پس انداز کردن مقداری پول برخوردار شد. اجاره کردن کتاب ها ۳۰ روزه و ۶۰ روزه خواهد بود. البته اجاره های ۹۰ و ۱۲۰ روزه هم وجود دارند که گران تر خواهند بود.

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱۱/۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir