آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

بازبینی سالی که گذشت با فیس بوک

شاید شما هم وقتی فیس بوک خودتان را باز کردید با See Your 2012 Year in Review در پروفایل خودتان مواجه شدید. لینکی که خود فیس بوک در توضیح خیلی کوتاه در مورد آن نوشته است.

Look back at your 20 biggest moments from the past year.

بله فیس بوک به کمک شما آمده است که سالی که گذروندید را یک بار دیگر مرور کنید و خاطراتی را برایتان زنده می کند. شما نیاز نیست کار خاصی را انجام بدهید تنها باید بر روی لینک کلیک کنید و به صفحه ای دیگر ارجاع داده می شوید. در این صفحه 20 تا از برترین اتفاقات سال را برای شما برجسته می کند ، عکس هایی که داشته اید ، رابطه هایی که برقرار کرده اید و صفحه هایی که در این سال لایک کردید و هر اتفاق برجسته و نوشته ای که به اشتراک گذاشته‌اید !

اگر این لینک را در پروفایل خود پیدا نمی‌کنید کافی است به آدرس Facebook.com/yearinreview مراجعه کنید سپس به حساب فیس بوک خودتان وارد شده تا عملیات بازبینی شروع شود!

Facebook lets you see the 20 biggest moments in your life this year and reveals the top trends of 2012


در آخر این صفحه پس از تبریک گفتن سال نو از طرف فیس بوک به شما ، لینکی دیگر را میبینید که با استفاده از آن می توانید برترین های فیس بوک را در سالی که گذشت را مشاهده کنید .

البته فیسبوک از این لحاظ از توییتر و گوگل کمی عقب ماند چون چند وقت پیش بود که برترین پروفایل‌ها و برجسته ترین اتفاقات توییتر و گوگل منتشر شد و حالا نوبت به فیس بوک رسید که خودش را بازبینی کند.

Facebook 2012 Trends Songs

Facebook 2012 Trends Movies

You can check out all of the trends over on the Facebook Stories hub.

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید: 

FEED

+   سید محمد طباطبایی ; ٩:٠٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۱۱/۱٢

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir