آفتاب ایرونی

این وب لاگ با هدف ایجاد مرکزیتی برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط در محیط مجازی برای مدیران،مشاوران، متخصصین و پژوهشگران جهت هم افزایی و اثر گزاری در این حوزه مدیریت ایجاد شده است.و شامل یادداشت های از مدیریت فناوری اطلاعات، بانکداری، مدیریت اجرایی،مدیریت استراتژی، مدیریت برند، مدیریت روابط عمومی،مدیریت دانش، تعالی سازمانی، بهره وری، کارآفرینی، روانشانسی، اجتماعی و خانواده می باشد. و آفتاب ایرونی اشاره به اندیشه و قدرت مدیران و متخصصین ایرانی دارد.

کسب و کارخودتان را راه بیاندازید (4)

همیشه این جمله را به خاطر بسپارید: کسب و کارها شکست نمی خورند، این انسان ها هستند که شکست می خورند.

بله، اگر کسب و کار شما شکست بخورد در واقع این شخص شما هستید که شکست خورده اید. کارآفرینی برای همه افراد مناسب نیست. همان طور که همه نمی توانند یک حسابدار، یک نانوا، یک فروشنده خوب باشند، همه هم نمی توانند کارآفرین خوبی باشند.

موفقیت و شکست یک کسب و کار بیشتر از اینکه به ایده و روش تجارت بستگی داشته باشد، به شخصیت، مهارت های فردی، خلاقیت و خودکاری افراد وابسته است. بله، می دونم که این موضوع آزار دهنده است ولی واقعیت دارد.

 

ولی جالب است که بدانید، شکست یک تجارت باعث نمی شود یک فرد را برای همیشه شکست خورده تصور کنیم.  در واقع، شکست ها، فنر محرک و قوی برای جهش به سمت موفقیت های آینده هستند.

کارآفرین های زیادی را می توان نام برد که بعد از پشت سر گذاشتن شکست(ها) ، به موفقیت های بسیار چشم گیری رسیده اند.

منبع: محمد بشاش

لینک مطالب قبلی:

کسب و کارخودتان را راه بیاندازید (3)

کسب و کارخودتان را راه بیاندازید (2)

 کسب و کارخودتان را راه بیاندازیدآفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید: 

FEED


+   سید محمد طباطبایی ; ۱:٥٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱۱/۱٤

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir