نخستین نمایشگاه امنیت سایبری ایران برگزار می‌شود

Slide backgroundSlide backgroundSlide background
 
سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان نماینده بخش خصوصی و با برخورداری از حضور هزاران عضو متخصص، بهبود فضای کسب و کار را از اهم رسالتهای خود می داند. سازمان نصر تهران برآن است تا در راستای بهبود فضای کسب و کار و معرفی توانمندیهای جامعه فناوری اطلاعات، نمایشگاه های تخصصی این حوزه را برگزار نماید. با پیشرفت پرشتاب تکنولوژی و کاربرد روزافزون آن، امنیت اطلاعات به یکی از دغدغه های اصلی دنیای کنونی تبدیل گردیده است. ایران نیز از این قاعده مستثنا نبوده و امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات اهمیت فراوانی پیدا کرده است. کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه ای با توجه به این نیاز پراهمیت بازار به عنوان یک از کمیسیونهای فعال صنف، اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی سازمان نصر تهران از سری نمایشگاه های تخصصی نموده است.
این نمایشگاه به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی امنیت فضای سایبر، فرصت منحصر بفردی را برای حضور شرکتهای عضو سازمان و فعال در حوزه افتا فراهم نموده و به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که برای اولین بار شرکتهای خصوصی متخصص در حوزه امنیت اطلاعات را یکجا و در زیر چتر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ملاقات نموده و با توانمندیها، محصولات و خدمات امنیت اطلاعات آشنا گردند.
این نمایشگاه که از این پس به صورت سالیانه برگزار خواهد گردید علاوه بر فراهم نمودن فضای بهبود کسب و کار و معرفی توانمندیها، افزایش سطح دانش و آگاهی در زمینه امنیت اطلاعات را نیز در دستور کار خود دارد. برای رسیدن به این هدف، کارگاه های جانبی با طرح موضوعات روز امنیت اطلاعات و سمینارهای سری آشنایی کمیسیون افتا در کنار این نمایشگاه برای کلیه علاقمندان برگزار می گردد.
سازمان نصر تهران و کمیسیون افتا برآنند تا با گرد هم آوردن برترین ارائه دهندگان خدمات و محصولات امنیت اطلاعات، امنیت را به شکل نوینی به نمایش بگذارند. با شرکت در این نمایشگاه، امنیت را اینگونه ببینید!
علاقه‌مندان به این نمایشگاه می‌توانند به سایت www.icsec.ir مراجعه کنند.

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

 با احترام به طبیعت، لطفا فقط در صورت لزوم از این پست پرینت بگیرید

 

/ 0 نظر / 8 بازدید