شخصیت شناسی از روی اثر انگشت!

اثر انگشت OOOOO

مستقل‌ترین فرد روی زمین

اگر اثر تمامی انگشت‌های دست چپ از شست تا انگشت کوچک به صورت دایره‌ای باشد، شما با شخصی مواجهید که از اعتماد به نفس بسیار بالایی برخوردار است. این فرد شخصیتی بسیار قوی و خلق و خویی گرم دارد، به گونه‌ای که می‌تواند در یک مهمانی به‌راحتی با اشخاص مختلف با روحیات متفاوت گرم بگیرد و گفت و گو کند. این اشخاص چه مرد، چه زن شخصیت مستقلی در زندگی دارند و غالبا در زندگی شخصی و کارشان بسیار موفق می باشند. تجربه نشان داده این اشخاص به سختی دچار خشم و بی‌قراری می‌شوند و در شرایط بحرانی می‌توانند با حفظ آرامش بهترین تصمیم‌گیری‌ها را داشته باشند.

اثر انگشت WWWWW

خجالتی، صادق و خلاق

گروهی از مردم دارای اثر انگشت مواج می باشند. به این ترتیب که اثر هر ۵ انگشت آنها به صورت مواج است. بر اساس باور چینی‌ها، فردی که دارای اثر انگشت مواج است یکی از صادق‌ترین و راست‌گوترین اشخاص است. این اشخاص خلاقیت بسیار بالایی دارند اما معمولا در موقعیت‌های مختلف به سبب اینکه خجالتی می باشند کمتر می‌توانند پتانسیل‌ها و قابلیت‌های خود را به دیگران معرفی کنند و همین مسئله سبب می‌شود کمتر بتوانند در موقعیت‌های اجتماعی و کاری موفقیت‌کسب کنند، مگر آنکه بتوانند با مدیریت و برنامه‌ریزی بر خجالت خود غلبه کنند. به اعتقاد چینی‌ها، چنین فردی در صورتی که نتواند بر خجالتی بودن خود غلبه کند، نمی‌تواند گزینه مناسبی برائ کار باشد.

اثرانگشت WOOOO

با او ازدواج کنید

زنان و مردانی که اثر انگشت شست آنها مواج و مابقی آن دایره‌ای است، شخصیت‌های فوق‌العاده روشنفکر با دیدی باز و اجتماعی می باشند و همین مسئله مهم‌ترین شرط موفقیت‌های آنها در زندگی خصوصی، ازدواج و کارشان است. به اعتقاد بسیاری از خانواده‌های چینی انتخاب چنین اشخاصی برائ زندگی مشترک، یکی از بهترین گزینه‌هاست، زیرا این گروه علاوه بر دید باز و روشنی که به مسائل دارند اشخاصی فوق‌العاده مهربان، خانواده‌‌دوست و موفق می باشند. اما به سبب عجله‌ای که برائ به سرانجام رساندن کارها دارند، معمولا به مشکل بر می‌خورند. شاید بهتر باشد که این گروه صبر و تحمل بیشتری در پیشبرد کارها و برنامه‌هایشان داشته باشند و کمی روی این ویژگی شخصیتی‌خود کار کنند.

اثرانگشت OWWWO

خیلی‌ها به شما حسادت می‌کنند

افرادی که دارای چنین اثر انگشتی می باشند موفقیت‌های بسیاری در زندگی دارند اما این موفقیت‌ها را در دراز مدت کسب می‌کنند، بنابراین باید پیگیری بسیاری در طول زندگی برائ به نتیجه‌ رسیدن کارها و اهداف‌شان داشته باشند. معمولا اشخاصی که اثر انگشت شست و کوچک آنها دایره و مابقی انگشتانشان مواج است، برائ انتخاب کارهای بزرگ و حرفه‌ای ساخته شده‌اند و موقعیت کاری آنها ممکن است سبب حسادت بسیاری از نزدیکانشان شود. این اشخاص معمولا پشتکار بسیاری دارند و انتخاب رشته‌های تحصیلی ویژه می‌تواند بهترین انتخاب برائ آنها باشد، زیرا می‌توانند نتیجه درخشانی از آن کسب کنند.

اثر انگشتOWWOW

لطفا خود شیفته نباشید

برای اشخاصی که دارای این اثر انگشت می باشند، یادگیری تواضع و فروتنی شرط اول است. این اشخاص معمولا نسبت به موقعیت و جایگاهی که در زندگی، کار و تحصیل دارند، می‌بالند و فراموش‌شان می‌شود که برائ حفظ این موقعیت‌ها باید تلاش کنند، بنابراین در بیشتر مواقع موفقیت‌های کوتاه و زودگذر در مسیر زندگی‌شان قرار می‌گیرد. اما اگر این گروه کمی تواضع داشته باشند، می‌توانند بهترین شرایط را برائ زندگی داشته باشند. از طرفی این اشخاص نباید فراموش کنند که همواره به فکر کار ، تلاش و تکاپوی روزانه باشند. آنها نباید حتی روزی از فکر تلاش و کوشش دست بردارند.

اثرانگشت OWOWW

موفقیت در ۴۰ سالگی در انتظار شما ست

اگر شما هم دارای چنین اثر انگشتی میباشید باید بدانید که نفوذ و قدرت بسیاری برائ به ثمر رساندن پروژه‌های مالی بزرگ دارید و می‌توانید در دهه چهارم زندگی خود به موفقیت‌هایی دست پیدا کنید که  بسیاری از هم‌سن و سالانتان به این موقعیت غبطه بخورند. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که یاد بگیرید از این نفوذ و قدرتی که دارید برائ جذب اشخاص و دوستی بیشتر با اطرافیان‌تان استفاده کنید. برقراری ارتباط مفید با دیگران، کمک کردن به اطرافیان و فراهم کردن روابط دوستانه با انرژی‌های صادقانه در حفظ موقعیت شما بسیار موثر است.

اثر انگشت OOOOW

مودب اما بی‌اعتماد

بیشتر اشخاصی که دارای این نوع اثر انگشت می باشند، یعنی به جز اثر انگشت کوچک آنها اثر مابقی انگشتان‌شان دایره‌ای شکل است اشخاصی بسیار مودب و خوش مشرب می باشند. این اشخاص بهترین گزینه برائ دوستی و مراوده با دیگران به ویژه اشخاص مسن و سالمند می باشند و در همه شرایط تلاش می‌کنند آداب‌دانی خود را حفظ کنند و با کمک بهترین واژه‌ها احساسات و نیاز‌هایشان را با دیگران در میان بگذارند. این مسئله سبب شده تا این اشخاص در میان اطرافیانشان جایگاه بسیار ویژه‌ای داشته باشند. اما از طرفی این اشخاص بیش از حد محافظه‌ کارند و بسیار سخت می‌توانند به دیگران اعتماد کنند. برخلاف آنکه مردم و اطرافیان بسیار راحت به این گروه اعتماد می‌کنند آنها بسیار سخت می‌توانند برائ آغاز کار یا پروژه‌ای به دوستان و اطرافیانشان اتکا کنند.

اثر انگشت OOOWW

بد اخلاق اما مدیر

یکی از خصوصیت‌های رفتاری اشخاصی که دارای این نوع اثر انگشت می باشند تندخویی و بداخلاقی آنهاست. این اشخاص بسیار زود از کوره در می‌روند و معمولا نمی‌توانند واکنش‌های عصبی خود را کنترل کنند. مهم‌ترین عاملی که سبب می‌شود آنها بسیار زود در مقابل مسائلی که باب‌ میل‌شان نیست ترش‌رویی کنند زودداوری و قضاوت‌های سطحی آنهاست. در حالی که این اشخاص پتانسیل بسیاری برائ مدیریت شرایط بحرانی دارند و با کمی تمرین می‌توانند در گروه اشخاص آرام قرار بگیرند. چاره این گروه آن است که با کمک تمرین‌ها و تکنیک‌های آرامش‌‌بخشی که در حرکات کششی ذهن و جسم (یوگا) و تای‌چی وجود دارد کمی بر واکنش‌های رفتاری خود کار کرده و سعی کنند آرامش بیشتر و تمرکز بیشتری برائ تصمیم‌گیری‌ها و قضاوت‌هایشان داشته باشند.

اثر انگشت OWWWW

در یک قدمی موفقیت

مهم‌ترین ویژگی اشخاصی که اثر انگشت شست آنها دایره و مابقی انگشت ها مواج است روابط و مهارت‌های اجتماعی است. این گروه از جمله موفق‌ترین اشخاص برائ پیش‌برد پروژه‌ها و فعالیت‌های اجتماعی می باشند و بهترین گزینه برائ انجام کارهای اداری و روابط‌عمومی محسوب می‌شوند. این اشخاص در هر دوره از زندگی خود چه در جوانی و چه میانسالی دوستان بسیاری داشته و ارتباط‌های گسترده‌ای با دیگران دارند به‌گونه‌ای که در فهرست دوستان آنها می‌توانید یک کارمند بانک، یک بازنشسته ارتش، یک فروشنده کفش و حتی یک کارگر ساختمانی را ملاحظه کنید که وی به سادگی توانسته با مهارت خود ارتباط اجتماعی و دوستانه مناسبی با آنها برقرار کند. این اشخاص در غالب موارد برائ برقراری رابطه دوستانه و کاری بدون مشکل پیش می‌روند و می‌توانند سال‌ها یک رابطه کاری و حتی دوستانه  را با موفقیت اداره کنند.

health Rss :salamatnews.com

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

/ 0 نظر / 7 بازدید