خط مشی‌ها و اصول اساسیGoogoogle

عملکرد آسان در محصولات

خط مشی جدید ما آرزوی ما را برای ایجاد یک تجربه محصول ساده که بتواند در مواقع ضروری نیاز شما را برآورده کند، نشان می‌دهد. خواه هنگام خواندن یک ایمیل که برنامه‌ریزی جهت یک گردهمایی خانوادگی را به شما یادآوری می‌کند یا زمانی که به دنبال ویدیوی مورد علاقه خود برای اشتراک‌گذاری هستید، ما می‌خواهیم به شما اطمینان دهیم که می‌توانید در Gmail، “تقویم”، “جستجو”، YouTube و هر چیزی که زندگی شما ایجاب می‌کند به راحتی و سهولت حرکت کنید.

 

متناسب با نیاز شما

اگر وارد حساب Google خود شده باشید، ما می‌توانیم کارهایی مانند پیشنهاد عبارات جستجو – یا متناسب کردن نتایج جستجو برای شما – بر اساس ‌علایقی که در +Google، Gmail و YouTube نشان دادید را انجام دهیم. به اینصورت بهتر متوجه می‌شویم که شما چه نسخه‌ای از Jaguar یا Pink را جستجو می‌کنید و آن نتایج را سریعتر به شما ارائه می‌کنیم.

 

اشتراک‌گذاری و مشارکت آسان

وقتی سندی را به صورت آنلاین ایجاد یا پست می‌کنید، اغلب می‌خواهید دیگران آنرا مشاهده کرده و در آن مشارکت کنند. اگر اطلاعات تماس افرادی را که می‌خواهید با آنها مشارکت کنید به خاطر داشته باشید، ما امکان اشتراک‌گذاری آسان را در سرویس یا محصول Google با حداقل تعداد کلیک و خطا برای شما فراهم می‌کنیم.

 

محافظت از حریم خصوصی شما تغییر نکرده است

هدف ما ارائه شفافیت و توانایی انتخاب تا حد امکان به شما از طریق محصولاتی مانند Google Dashboard و مدیر تنظیمات برگزیده تنظیمات به همراه سایر ابزارها است. اصول رازداری ما تغییری نمی‌کند. و ما هرگز اطلاعات شخصی شما را نمی‌فروشیم یا بدون اجازه شما آنها را در اختیار کسی قرار نمی‌دهیم (به غیر از موارد نادری مانند درخواستهای قانونی معتبر).

/ 0 نظر / 10 بازدید