دانلود کتاب نکات مدیریتی مروری بر کسب و کار هاروارد

مجموعه نکات مروری بر کسب و کار هاروارد به منظور غلبه بر این دسته از مشکلات تهیه شده و شامل مجموعه نکات کوتاه مدیریتی کاملاً کاربردی برای مدیران صنایع و دانشجویان و دانش آموختگانی که سودای مدیریت در سر دارند می باشد. نکات مزبور عمدتاً در زمینه هایی نظیر مدیریت عمومی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت خود و نیز مدیریت بازاریابی هستند و به ترتیبی تنظیم شده اند که امکان مطالعه هر کدام در مدت زمان بسیار کوتاهی امکان پذیر  باشد.

در این کتاب از نیازهایی روزمره  ای صحبت شده است که به راحتی نمی توان بدون حضور در محل کار در مورد آنها اطلاعات به دست آورد. از مدیریت رزومه شخصی گرفته تا نحوه  لباس پوشیدن و چگونگی فوروارد کردن ایمیلها و بسیاری مطالب ضروری برای دانستن در فضای کسب و کار امروزی در این کتاب مورد بحث قرار گرفته اند.

این نکات از مجله روزانه و آن لاین "مروری بر کسب و کار هاروارد"  سال 2009 و 2010 که همراه با دانشگاه متبوع، یکی از پیشگام ترین نشریات دنیا در دانش و هنر مدیریت کسب و کار است، برداشت و ترجمه شده اند.

با عضویت در سایت ایران پژوهش  می توانید کتاب کامل مجموعه نکات مدیریتی مروری بر کسب و کار هاروارد که به زبان فارسی ترجمه شده را به رایگان دانلود نمایید:

دانلود مجموعه نکات مدیریتی مروری بر کسب و کار هاروارد

این مجموعه اولین بار گردآوری و به زبان فارسی ترجمه شده اند.

/ 0 نظر / 34 بازدید