کمپین ماجراجویی در طبیعت

      من از این برنامه ای که ترتیب دادن خوشم اومد و گفتم که بهتره شما هم ببینید کوییک سیلور آدرنالین خونتان را بالا خواهد برد کمپین +16 ماجراجویی در طبیعت

"کوییک سیلور" در ایران اولین برنامه هیجان انگیز خود را به راه میاندازد. در این برنامه که 3 هفته برای مقدمات آن زمان خواهیم داشت توسط گروههای اسکیت سوار برگه هایی با شماره سریال بین مردم توزیع خواهد شد و در تاریخ 3 شهریور قرعه کشی از بین این شماره ها انجام خواهد گرفت و 10 نفر بعنوان منتخب اعلام می شوند.

این ده نفر از این به بعد تحت تمرین ده نفر متخصص به سرپرستی شهرام راد چهره مشهور ورزشهای هیجانی در خواهند آمد و در شهریور ماه به مدت سه روز در دره های کمجل سفر خواهند کرد. گفته میشود نام کمجل برگرفته از منطقه ای در بالای دره است . از ابتدا تا انتهای دره حدود 1000 متر اختلاف ارتفاع وجود دارد و یکی از نکات جالب آن پایان مسیر است که به جاده چالوس ختم می گردد. ره کمجل یکی از دره های فنی معروف ایران زمین به شمار میرود که از نخستین پیمایش آن بیش از یک دهه نمی گذرد و با این حال هر سال تیم های بیشتری از آن دیدن می کنند . پیمایش این دره زیبا با عبور از حدود 30 آبشار همراه است که باید با استفاده از طناب و به صورت فرود انجام پذیرد . از نکات جالب این کمپین کامل بودن آن است چرا که ما به صورت مستقیم پخش زنده از این دره نوردی خواهیم داشت. البته قرار شده با دو شرکت بزرگ مخابراتی در این زمینه تعاملاتی داشته باشیم. اجازه بدهید بقیه این برنامه به موقع برای شما اعلام شود تا هیجان بیشتری را لمس کنید. 3 روزهیجان در این دره ها و نمایش جهانی Online برای همه فرصتی مناسب هست. این برنامه نیز توسط صدرا شریعتمداری طراحی شده که چندی پیش برنامه های " بازگشت به کاموا" و " کفشهایم در سال 2100" را از وی دیده بودیم.

دفاتر نمایندگی کوییک سیلور:

  • پاسداران بالاتر از سه راه ضرابخانه روبروی نگارستان دهم جنب بانک سینا پلاک 160
  • جردن بالاتر از خیابان ظفر روبروی پمپ بنزین پلاک 140 (به زودی)
  • شمال بین محمودآباد و نور روبروی هتل نارنجستان جنب بیلیارد نوید (به زودی)
/ 0 نظر / 64 بازدید