برنامه Relaxing Songs

روانشناسی به نام موسیقی

آیا می‌دانستید موسیقی می‌تواند نسبت به ده ها قرص ، تاثیر بیشتری را بر روی ذهن شما بگذارد ؟ عصبانی هستید ؟ استرس دارید ؟ از بی‌خوابی رنج می‌برید ؟ تمام این عوامل می‌توانند با موسیقی درمان شوند. تنها شرطی که در این بین وجود دارد، انتخاب آهنگ صحیح، متناسب با حال و هوایی است که دارید. این موضوع دقیقا همان کاری است که اپلیکیشن Stereomood انجام می‌دهد.
این اپلیکیشن آرشیوی از آهنگ ها بی نظیر را در خود جای داده است، و در اقدامی کم نظیر اقدام به طبقه بندی این آهنگ ها مطابق را روحیات مختلف کرده است. برای مثال اگر بعد از یک روز سخت به خانه می‌آیید، می‌توانید با انتخاب آهنگ های آرام ( Relaxing Songs )، دقایقی خالی از استرس را تجربه کنید. اگر در حال ورزش کردن هستید و احتیاج به انرژی دارید، می‌توانید با انتخاب آهنگ های پر انرژی، آدرنالین را به بدنتان تزریق کنید. آهنگ‌های عاشقانه هم که جای خود را دارد …
اگر اهل موسیقی باشید، قطعا تا به حال ساعت ها وقت خود را جهت ساختن سلکشن های مختلف، خرج کرده اید، اما از این به بعد و به لطف Stereomood می‌توانید بهترین آهنگ ها را بدون هیچگونه دغدغه ای، در کنار هم داشته باشید. این برنامه تنها موسیقی های خارجی را پوشش می‌دهد و توجه داشته باشید که برای استفاده از آن، حتما باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.
دانلود از کافه بازار برای اندروید
دانلود از اپ‌استور برای iOS

منبع: رنگی رنگی

/ 0 نظر / 6 بازدید