جسور باشید، شجاع باشید و در این لحظه باشید!

تکیه کلام وی این بود که ریسک کنید و نترسید، جلو بروید و به عقب باز نگردید، و وقتی معروف شدید با گرفتن یک عکس کوچک و انتشار آن در توئیتر (با یک میلیون فالوور- پیرو follower) می توانید معنای جسارت،شجاعت و بودن در لحظه را بفهمید.
کاستلو روزهای بعد از فارغ التحصیلی خود را شمرد و از قرار گرفتن بر سر دو راهی کار در سه شرکت تکنولوژی و با کار بعنوان کمدین در شیکاگو گفت که در نهایت، کار به عنوان کمدین را قبول کرد و در حین انجام این شغل، سه چیز مهم را یاد گرفت: جسارت، شجاعت و بودن در همین لحظه!
وقتی کارگردانی از وی خواست تا آنچه روی صحنه می گذرد را شرح دهد وی بدون ترس، صحنه ای را ساخته و آن را برای کارگردان شرح داد. کاستلو از این مثال بعنوان قبول ریسک و جسارت یاد کرد که باید بدون واهمه جلو رفت.
وی همچنین روی"هدایت مکالمه گروهی " به عنوان فاکتور دیگری که باعث شد وی آن را روی فناوری پیاده سازی کند، تاکید کرد.
کارگردان کاستلو به وی گفته بود تو نمی توانی نقشه یک اسکریپت را بنویسی و همان موقع کاستلو متوجه شد که باید در همین لحظه که هستی باشی (این عقیده کاستلو است و شاید برخی با وی موافق نباشند) و اگر دنبال نقشه باشی، دیگران تو را مایوس می کنند!
و به همین خاطر من فکر می کنم باید در همین لحظه ای که هستی ، باشی! Be here in this moment
درس دیگری که وی خطاب به فارغ التحصیلان داد، این بود که شغلی را که عاشق اش هستید انتخاب کنید و گفت هنگامی که برای توئیتر apply‌ کرده و درخواست کار کرده، واقعا به آن علاقمند بوده است.
کاستلو می گوید توئیتر جایی نیست که نیاز به plan   داشته باشد. به گفت وی مبدعان توئیتر هرگز انتظار جمعیت میلیونی را در توئیتر و ایجاد چنین ارتباطاتی را نداشتند و تاثیر آن چنان بوده که اوباما توئیت می کند، هنگام وقوع سونامی و زلزله در ژاپن و یا بهار عربی توئیتر همه کاره می شود!
کاستلو از فارغ التحصیلان خواست تا اگر انتخاب شجاعانه کردند، و روی خود شرط بستند، و خود را در آن موقعیت قرار دادند، باید ضربات ناشی از این انتخاب را بپذیرند ولی حالا نیاز ندارند که بدانند چه خواهد شد.(تولید نگرانی از آینده)  
وی تاکید کرد نمی توانید ضربات را پیش بینی کنید،حتی نمی توانید آنرا شناسایی کنید. ضربه چیزی است که دیگران آن را برای شما فریم بندی می کنند و بهتر است به تجربیات در حال حاضر فکر کنید و نگران خط بعدی نباشید.
هیچ انتظاری نداشته باشید: در این لحظه باشید.

منبع:خبرآنلاین

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED
/ 0 نظر / 13 بازدید