سفری بی نظیر به 100هزار ستاره

اگر مایل هستید که به این سفر بروید باید به این آدرس  100,000 Starsرفته و از طریق ماوس و یا trackpadتان برای این سفر استفاده کنید. این سایت یک فضای سه بعدی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به طور مجازی در آن  به بازدید از ستارگان مختلف بروید.

با zoom in  و zoom outکردن در این سایت می توانید بین ستاره های نزدیک به زمین عقب و جلو بروید و نمایی درشت از آنها را ببینید. این سایت یک پیشنهاد خوب دیگر را هم برای شما دارد. شما می توانید از بالا و سمت چپ در این سایت گزینه take a tourرا انتخاب کنید و روی صندلی خود راحت بنشینید تا خود سایت به شما ستاره های مهم کهکشان  ما را نشان دهد. مهمترین نکته در این بخش این است که شما هیچ کدام از ستاره های مهم را از دست نمی دهید و این می تواند هیجان انگیز باشد!

فرای این سفر هیجان انگیزی که در این سایت می توانید ببینید، نکته ای که حائز اهمیت است، تکنولوژی هایی است که در وب قابل دسترسی است. این سایت به طور همزمان یک نمای سه بعدی را به همراه پخش موسیقی در اختیار شما قرار می دهد که بی نظیر است.  تکنولوژی هایی مانند WebGL, CSS3D و  Web Audioدر کنار قدرت مرورگر کروم به شما امکان دیدن تصاویری بی نظیری مانند آنچه در این سایت می بینید را می دهند.

سفری که داشتید بی نظیر نبود؟ با تکنولوژی های جدید تحت وب می توانید منتظر سفرهای شگفت انگیر بیشتری در این زمینه باشید.

منبع: Mashable

/ 0 نظر / 6 بازدید