بهترین ابزار آنلاین " بوکمارک آنلاین "

رای ساخت یک صفحه ی بوکمارک شخصی ابتدا باید در وبسایت symbalooثبت نام کنید ، پس از ثبت نام می تونید از قسمت + یا همون اضافه کردن تب بوکمارک بوکمارک اختصاصی خودتون رو ایجاد کنید. در بوکمارک عمومی این وبسایت آخرین مطالب وبسایت های خبری همچون CNN , BBC , NY Times  رو بخوانید یا اینکه می تونید وبسایت های مورد نظر خودتون رو در قیمت های سیاه رنگ صفحه اضافه کنید.

همچنین در بوکمارک عمومی این وبسایت شما می تونید بصورت آنلاین در این وبسایت از جستجوگر گوگل ، هواشناسی ، ویکی پدیا ، فیسبوک ، توییتر ، یاهو که بصورت پیش فرض در اون فعال هست استفاده نمایید. از دیگر بوکمارک های پیش فرض این وبسایت می شود به لینک سرویس های ایمیل جیمیل ، یاهو اشاره کرد. symbaloo در کل یکی از جالبترین ابزار های اینترنتی است که خدماتی جالب رو در اختیار کاربرانش قرار می دهد. این وبسایت یکی از پر طرفدار ترین وبسایت های اینترنتی است ، رنکینگ گوگل این سایت 6 و رنکینگ الکسای 8680 می باشد که نشانگر بازدید بسیار بالای این وبسایت است.

از دیگر جذابیت های این سیستم میشه به قابلیت درگ و دراپ برای وبسایت های قرار گرفته در بوکمارک شما است شما با درگ و دراپ کردن وبسایت های مورد نظر می تونید جای اون ها رو تغییر بدید یا اونها رو درگ و در داخل سطل زباله دراپ کنید. امیدوارم از این وبسایت خوشتون بیاد و از امکاناتش استفاده کنید و لذت ببرید.

/ 0 نظر / 6 بازدید