بازیابی اطلاعات کاربری در مرورگرهای اینترنتی

موزیلا فایرفاکس :
برای تهیه نسخه پشتیبان به راحتی می توانید از افزونه Password Exporter استفاده کنید. به عنوان یک راه حل جایگزین به شما ابزار کوچک PasswordFox را پیشنهاد می کنیم. این برنامه کوچک بدون نیاز به نصب یا هرگونه فایل DLL اضافی است و به شما اجازه می دهد تا نام کاربری و رمزهای عبور ذخیره شده در فایرفاکس را مشاهده کنید. با انتخاب اطلاعات کاربری مورد نظرتان (یا همه آنها) به راحتی می توانید از آنها با فرمت txt ،csv ، html و یا xml بکاپ بگیرید.


اینترنت اکسپلورر :
برای اینترنت اکسپلورر نرم افزارهای زیادی ساخته شده که کار نمایش رمزهای عبور را انجام می دهندOEM Password recovery و IE PassView دو نمونه از این دسته برنامه ها هستند که رایگان می باشند. IE PassView ابزار کوچکی ست که کلیه نسخه های اینترنت اکسپلورر از IE4.0 تا حتی نسخه بتای IE8.0 را پشتیبانی می کند.


گوگل کروم:
مدت زمان زیادی نیست که Google ، مرورگر اینترنتی خود را عرضه کرده است و هنوز این نرم افزار به یکنسخه پایدار نرسیده و در حال تست است. اما استقبال بسیاری که از آن شد باعث گشت تا خیلی زود برنامه نویسان به فکر نوشتن نرم افزارهایی برای کاربران این مرورگر کنندخوشبختانه شرکت nirsoft ، نرم افزاری برای ذخیره و بازیابی اطلاعات کاربری کروم ساخته است که می توانید آن را از این آدرس دریافت کنید.


متاسفانه برای مرورگر Opera ، برنامه رایگان یا روشی که بتوان با استفاده از آن ، از اطلاعات کاربری ذخیره شده ، پشتیبانی تهیه کرد را نیافتم . در صورتی که شما می شناسید خوشحال خواهیم شد تا در نظرات همین نوشته اطلاع دهید تا دیگر دوستان هم استفاده کنند. این برنامه ها ، هم قابلیت این را دارند که برای مقاصد خیر استفاده شوند و هم برای استفاده های بد.با استفاده از این برنامه ها به راحتی می توانید اطلاعات محرمانه دیگر اعضای خانواده و یا همکارانتان را به دست بیاورید اما به شما توصیه می کنیم شیطان صفت نباشید) ! :)

منبع: parsish.com

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

/ 0 نظر / 7 بازدید