سریع‌ترین راه برای فعال کردن و غیر فعال کردن USB

Phrozen Safe USB نرم‌افزاری با رابطه کاربری ساده اما قدرتمند از پورت‌های USB رایانه شما در مقابل تهدیدات محافظت می‌کند. این نرم افزار کوچک شما را قادر می‌سازد در سه حالت مختلف پورت USB را کنترل کنید. 

به طور کامل عملیاتی (Fully Operational Mode)
در این حالت تمام دستگاه‌های USB متصل به رایانه در حالت عادی باشد و کارهای معمولی مانند ذخیره‌سازی، ویرایش، کپی، انتقال و حذف فایل‌ها در رایانه و فلش درایو آزاد است. 

حالت فقط اجازه خواندن (Read Only Mode)
در این حالت شما فقط قادر به خواندن محتویات فلش درایو هستید. دیگران قادر به حذف و یا تغییر فایل‌ها و یا انتقال به رایانه خود نیستند. همچنین ویروس‌ها در این حالت برای تکثیر و فعالیت ناتوان هستند. 

 حالت کاملا غیر فعال (Disabled Mode)
حالت سوم درگاه USB را کاملا غیر فعال می‌کند و شما نمی‌توانید از هیچ دستگاه ذخیره‌سازی فلش درایو استفاده کنید. هیچ‌کس قادر به انتقال یا وارد کردن فایل به رایانه نیست. هیچ ویروسی قابل تکثیر و انتقال به سیستم و فعالیت نیست. این امن‌ترین حالت نرم‌افزار است و برای محافظت از داد‌ه‌ها در برابر سرقت از درگاه USB عالی است. 

پس از نصب Phrozen Safe USB، شما باید آن را اجرا و وضعیت درگاه USB Status را مشخص کنید. نرم‌افزار در هنگام راه‌اندازی ویندوز به طور اتوماتیک فعال می‌شود، البته به شرطی که گزینه (start Phrozen Safe USB with Windows) را انتخاب کنید. سپس شما باید از لیست یکی از سه حالت را انتخاب کنید. 
Normal mode

Normal mode
Read only mode
Disabled modeهنگامی که شما یکی از این سه وضعیت را انتخاب کنید، نرم‌افزار به system tray و قسمت Notification Area Icons در پایین سمت راست منتقل می‌شود و برای تغییر وضعیت فقط کافی است روی آیکن Phrozen Safe USB راست کلیک و وضعیت جدید را انتخاب کنید. 


Phrozen Safe USB نرم‎افزاری قوی برای محافظت از درگاه USB است که خیال شما را از بابت سرقت اطلاعات و انتقال ویروس و بدافزار از طریق این پورت راحت می‌کند. 

Phrozen Safe USB قابلیت نصب در در ویندوز XP، ویستا، ۷ و ویندوز ۸ درهر دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی است. 

گویا آی تی

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:  

FEED
/ 0 نظر / 26 بازدید