شش روش برای آغاز صبحی شادتر

آنچه شما صبح به هنگام بیدار شدن و قبل از آغاز فعالیت روزانه خود انجام می‌دهید می‌تواند در چگونه سپری شدن روز شما بسیار تعیین کننده باشد.بنابراین روش‌های ساده برای آغاز یک روز خوب و شاد را بیاموزید.

آنچه شما صبح به هنگام بیدار شدن و قبل از آغاز فعالیت روزانه خود انجام می‌دهید می‌تواند در چگونه سپری شدن روز شما بسیار تعیین کننده باشد.بنابراین  ۶ روش ساده برای آغاز یک روز خوب و صبحی شادتر را بیاموزید

 

 

 

۱٫ خوش صحبت باشید

صحبت کردن با افراد به هنگام سفر به محل کار یا هنگامی که به هنگام صبح در صف خرید چای یا صبحانه ایستاده اید می‌تواند باعث افزایش روحیه شما شود که نهایتاً منجر به داشتن روزی بهتر خواهد شد.

 

 

۲٫ مرور آلبوم عکس

دیدن چهره‌های دوستانتان به هنگام صبح قبل از شروع روز کاریتان می‌تواند روحیه شما را در طول روز بالا ببرد.حال چنانچه نمی‌توانید به دوستان خود از نزدیک دسترسی داشته باشید، مراجعه به آلبوم عکس‌هایتان و ورق زدن آن می‌تواند راه حل جایگزین باشد.

 

 

۳٫ به موسیقی آرامش بخش گوش دهید

پژوهش‌های دانشگاه میسوری نشان می‌دهد که گوش دادن به موسیقی‌های آرام بخش به هنگام صبح می‌تواند در شما حالت تعادل روانی ایجاد کند.

 

 
۴٫ حالت روانی و روحی نامناسب خود را کنار بگذارید

سعی کنید به هنگام صبح تمام افکاری که روحیه شما را آزار می‌دهند دور بیاندازید. از روش‌های موثر می‌تواند اینگونه باشد که سعی کنید تمام این افکار و دغدغه‌های آزار دهنده خود را روی کاغذی بنویسید و سپس آن را به درون سطل آشغال پرتاب کنید.

 

 

۵٫ صبح‌ها زودتر از خواب بیدار شوید

تحقیقات صورت گرفته حاکی از این هستند که افرادی که صبح‌ها زودتر از خواب بر می‌خیزند در مقایسه با سایرین دارای مثبت اندیشی بیشتری هستند و عموماً شادتر از سایرین هستند.

 

 

۶٫ مصرف غذاهای حاوی امگا ۳ به هنگام صبح

نتایج تحقیقات سارا کنکلین، پروفسور دانشکده آلژنی در پنسیلوانیا، بیانگر این است که مصرف امگا ۳ در صبحانه باعث ایجاد شادابی در افراد می‌شود که نهایتاً می‌تواند منجر به افزایش بهره وری و راندمان در طول روز شود.

منبع: تسنیم

آفتاب ایرونی را از اینجا دنبال کنید:

FEED

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

 با احترام به طبیعت، لطفا فقط در صورت لزوم از این پست پرینت بگیرید

/ 0 نظر / 5 بازدید